Но казах на следващата ти кандидатура, че ще се замисля и сега наистина го правя - искам да ми докажеш, че заслужаваш постта.
Съвети, които трябва да изпълниш, ако искаш да влезеш в екипа:- Бъди активен и редовен в сървъра
- Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
- Организирай събори в #meetings (Discord групата)
- Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
И разбира се издигни се в очите ми и като един истински почитател на веригата, присъствай на събирания, идвай да се разбиваме в Rally-то, върши си работата в МТА, забавлявай се и покажи, че искаш да ни помогнеш да се издигнем все повече и повече.
Имаш ЗА от мен, но винаги можем да си вземем. 
Очаквам мнението на министрите и останалите от екипа, нека също така и отговорникът на чат помощниците да си даде мнението. Постарай се да си изпълнил горните изисквания до следващия ми пост. 
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat May 30, 2020 1:20 pm
]]>