Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed May 27, 2020 10:55 am
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by eroBG — Tue May 26, 2020 2:48 pm
Statistics: Posted by gass200 — Tue May 26, 2020 1:31 pm