[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-05-20T11:15:57+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/269 2020-05-20T11:15:57+03:00 2020-05-20T11:15:57+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=269&p=953#p953 <![CDATA[Re: Кандидатура за МЕДИК]]>
Не съм те виждал в сървъра и ти е прекалено рано. Запознай се с информацията за сървъра, какво предлага и какъв е начина на игра. Докажи се като един добър и честен играч и пусни нова кандидатура.
Влез и в Discord групата ни: https://discord.com/invite/S7TsXTV

Съвети, които трябва да изпълниш, ако искаш да влезеш в екипа:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Организирай събори в #meetings (Discord групата)
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Тази кандидатура я отхвърлям, но ти не се отказвай. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни.

Пожелавам ти приятни моменти във веригата! :drinks:

Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed May 20, 2020 11:15 am


]]>
2020-05-20T11:10:56+03:00 2020-05-20T11:10:56+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=269&p=952#p952 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за МЕДИК]]> 2.От Варна.
3.На 17.
НИК в играта -- Mr.President!
Не съм бил в стаф някога , но винаги съм искал да опитам!
Искам да съм медик , защото баща бачка това!.Много искам да помагам на хората в сървъра !
Обещавам от днес нататък да съм редовен! За всичко си има пръв път :((!
Възхищавам се от медицинската работа като изцяло!
Обещавам да съм мил към екипа ви и останалите играчи в сървъра.
Когато бях на 8 живяхме в Тутракан , но на 9 се изместихме в Варна.
Мога да кажа , че всеки може да ми има доверие!Вярвам в себе си че ще се справям много добре с работата.
Дискорда ми : Mr.President#3365
Надявам се да съм ви вдъхал поне малко доверие.И Благодаря за отделеното време!!!
Големи Благодарности!!!

Statistics: Posted by Mr.President — Wed May 20, 2020 11:10 am


]]>