Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu May 21, 2020 2:02 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue May 19, 2020 1:27 pm
Statistics: Posted by FoX — Tue May 19, 2020 8:54 am