Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon May 18, 2020 10:42 am
Statistics: Posted by tonkata — Mon May 18, 2020 2:30 am
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun May 17, 2020 11:14 am
Statistics: Posted by tonkata — Sun May 17, 2020 2:58 am