4. Защо искате да станете админ/полицай/медик (посочете какъв искате да станете)? Искам да станна част от Медиците
"Искам да стана медик, защото искам да стана медик" - Nurchelqsko 2020.Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.
От теб очаквам доста голямо есе, тъй като си една идея по-голям от другите и трябва да докажеш, че си и по-справедлив и заслужаваш поста!