[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-05-13T08:08:57+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/247 2020-05-13T08:08:57+03:00 2020-05-13T08:08:57+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=247&p=857#p857 <![CDATA[Re: Отдел чистота]]> Много избърза с тази кандидатура. Поправи се, изпълни условията ми по-долу и нова кандидатура пусни най-рано след 20 дни!
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:
  • Бъди активен и редовен в сървъра
  • Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
  • Организирай събори в #meetings (Discord групата)
  • Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се

Тази кандидатура е ОТХВЪРЛЕНА. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни. През това време е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си спазил по-горните изисквания, специално написани заради теб.

Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers и умната! ;)

Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed May 13, 2020 8:08 am


]]>
2020-05-12T20:00:56+03:00 2020-05-12T20:00:56+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=247&p=855#p855 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Отдел чистота]]> Знам че последните дни не се разбирам с staff добре за което моля за извинение всички членове от staff от предните съвети които ми даде Дикси аз правих няколко мини конвоя или поне опит за конвой. Отново казвам извинете за неприятностите няма да правя такива неща повече наистина искам да съм отдел чистота. За момента съм виждал че само panda работи в тази фирма и за това кандидатствам за да му помогна защото не е приятно да им спалнати коли и по някога дори лагва от тях (поне при мен е така) ще се радвам да съм нов колега в чистота.😁

Statistics: Posted by Turbo_sad — Tue May 12, 2020 8:00 pm


]]>