[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-05-12T15:03:33+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/246 2020-05-12T15:03:33+03:00 2020-05-12T15:03:33+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=246&p=852#p852 <![CDATA[Re: Кандидатура за официален клан в МТА сървъра!]]> Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue May 12, 2020 3:03 pm


]]>
2020-05-12T14:47:49+03:00 2020-05-12T14:47:49+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=246&p=851#p851 <![CDATA[Кандидатура за официален клан в МТА сървъра!]]> 2.На 15(почти 16).
3.Имам 365 изиграни часа!
4.Цвета на клана ако може да е #CC0000 -червен цвят!!!
5.Искам да направя този клан , защото искам да преживявяме истински РолПлей в сървъра!!
И да стане по-реалистично!!!
6.Клана се казва TurboSquad.Хората в F7 са : [TS]TriBall , [TS]VisionX#GG , [TS]Turbo_Sad , [TS]Nurchelqsko и после ще адднем още хора ако може!
7.Дискорда ми: TriBall15#7939 !!!
8.От Силистра съм...Обожавам МТА...DIXIKLO-SERVERS Bulgaria Drift е най якият сървър за МТА!Искам да създам реалистичност за рол плей-я!!Ако може да ни дадете собствен гараж на Ганга!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО❗❗❗

Statistics: Posted by Veliko — Tue May 12, 2020 2:47 pm


]]>