Мен не ме интересува дали ти е харесал евента, дали си присъствал или прочие. Аз бях в сървъра, видях ти наглото поведение и псуване, каза да те изчакаме, а аз ти казах да се телепортираш на /drift, но не ме послуша.
Тъжно е 10-годишен да псува като каруцар и да кълне така, а след това да ми се мазни и да ми се извинява на лично. Докато не видя промяна в теб бана няма да бъде премахнат! Очаквам едно истинско мнение, за което си се напънал доста - тогава очаквай помилване, но не ънбан.
Друга тема е, че хора като теб бяха изгонени завинаги от тук, но ти си все още в по-ранна възраст, което те спасява. Обиждаше сървъра, което за мен не е проблем, а после искаш ънбан и да играеш вътре, но си нямаш и на идея как и колко трудно е правен този сървър. Ти не можеш да си напишеш името правилно, а си представи какво е да правиш сървър и то на MTA, който да е различен от Freeroam.
Няма какво да допълня, докато не видя промяна, ти махане на бана няма да получиш.Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu May 07, 2020 8:33 am
]]>