Кандидатурата си я написал точно за 2 минути- Написана е неграмотно за 17 годишен, което ме води на мисълта, че не си на толкова. Годините за мен не са от значение, но не уважавам това, че ме лъжеш

- Термините ти са разделени на по 2-3 реда, в което няма смисъл
- Беше ме напсувал на лично и каза, че си щял да си правиш свой сървър и не си виждал "по-тъп" сървър от моя, обаче сега искаш да станеш Медик в този тъп сървър?
Ето и моят коментар, активността ти е ниска, нямаш доклади, нямаш активност в Discord групата и форума и не виждам желанието. По правата ми като министър на фракциите аз мога да взема решение относно кандидатурата ти и то не мисля, че ще ти хареса, но смятам, че го заслужаваш.
Съвети, в които да се слушаш, ако искаш да влезеш в екипа някой ден:- Бъди активен и редовен в сървъра
- Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
- Организирай събори в #meetings (Discord групата)
- Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Тази кандидатура е ОТХВЪРЛЕНА. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни. През това време е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си спазил по-горните изисквания, специално написани заради теб.
Приятна игра в сървърите на DIXIKLO-Servers и умната! 
Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed May 06, 2020 1:27 pm
]]>