Второ, няма да махна nametag, нужно е.
Трето, каква лична карта като в ТАБ се вижда цялата информация в таб? Безмислено е.
И последно, каква мафия? Има кланове, има и кандидатури там.
Тази тема я премествам в кошчето!Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue May 05, 2020 1:41 pm
]]>