Казвам се Петко на 14 от град Русе. Играя counter-strike 1.6 от 8 години, но си направих пауза 2019 до 2020, защото ми беше омръзнало само cs и тъкмо си бях взел новият компютър. В началото на 2020 отново започнах да играя 1.6, но вече бях много по-адекватен и не се карах с другите играчи.
Искам да бъда админ, защото твоят server е единствения bhop server, в който играя и искам да помогна, с каквото мога за развитието на server-а. Бил съм админ в малки jailbreak server-и и мисля, че ще съм от полза на екипа и на хората, които играят в server-а. Забелязах, че когато няма админ в server-а всеки си прави каквото си поиска затова ака съм админ ще се пробвам да държа чата в добро състояние. Разбирам се добре с хората и ще мога да помагам на нови играчи.
Първо - здравей и добре дошъл аз съм Bunny по разпознаваем като sader's make me sad искам да те попитам как като си бил админ в Jail ще си от полза на екипа спрямо този вид сървър като двата нямат нищо общо
Второ - как забеляза че като няма админи всеки си прави каквото иска смисъл какво има да прави двама души да се псуват щото не се харесват ли ? То тва го има на всякъде дори и в присъствието на админ минъслта ми е такава че в този вид мод няма кой знае какво за нарушение освен нецензурен език няма блокване като в хнс няма нарушаване на някви по стриктни правила и т.н.
Трето - Не ми прави хубаво впечатление когато малки деца в случая си дете не те обиждам си изтискват от пръстите някви неща който са чули само и само да станат админи с годините съм се нагледал на доста такива и съм ги намразил да не кажа лоша дума ... Какво искам да кажа с истискване от пръстите мммм в първа и втора точка съм ти казал някой неща няма да навлизам в подробности
Четвърто - Как решаваш че на 1 ден във форума даже по малко защото си пуснал тема на същия от регистрирането ти хората ще имат изградено мнение над теб понеже то е общо в сървър и форум според теб нали всеки ш каже ооо той влиза и веднага иска да е админ без да се е постарал с 2 думи да каже така и така нов съм нали цъкам си в сървъра харесва ми не съм се регистрирал защото така и така смисъл направи си адекватно оправдание поне за да няма излишно питане тоз защо и как така от нищото ще иска това и това
Пето - Аз съм един от най лошите админи в по известните вериги и разчитам че след като си дам гласа за някого той ще е спазил поне 2 от тези неща които искам и няма да е админ само за да пише в зелено може би не съм и аз човека който да ти каза ЗА/Против НО аз съм приет понеже тази верига още не беше сформирана когато аз бях поканен да бъда админ (защото знам че ще се пита ти как си админ и т.н.) та да прекратим циганийките от сега обяснявам точно и ясно кое как седи
Край на романа - Не съм аз човека който да те съди но предвид факта че си пуснал тема написана по този начин клоня към Против късмет с кандидатурата и не взимай мнението ми под внимание нека дикси първо ми даде правото да говоря и след това ще давам За или Против 
Statistics: Posted by sader's make me sad — Sat May 02, 2020 5:10 pm
]]>