Моят Дискорд е Turbo_sad #6129 аз съм в дискорд сървара.
Оценката ми за знания по английски е 7и половина.
Аз съм от Хасково обичам да играя мта и да се забавлявам работил съм преди като медик и полицай в друг сървар и забравих да го напиша в предната кандидатура за полицай
Много ще се радвам да бъда нов колега медик 
Statistics: Posted by Turbo_sad — Sun Apr 26, 2020 6:51 pm
]]>