2.Ника ми е escobar.
3.На 12 години съм.
4.Мисля че ще се справя защото съм отговорен и редовен.
5.Играя от 46часа
6.Не съм бил медик никога.
7.Дискорда ми е Kristian.
8.Бих оценил моят английски на 3/10
ПП.Имам две отхвърлени кандидатури.Statistics: Posted by escobar mta — Sat Apr 25, 2020 8:26 pm
]]>