Привет,
Кандидатурата ти НЕ убеди екипа ни и поради тази причина си ОТХВЪРЛЕН. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 2 седмици.
През това време е силно препоръчително да си направил добро впечатление на практикантите на дадената фракция/фирма и да си се доказал пред екипа.
Ще си позволя да ти дам няколко съвета,- Бъди активен и редовен в сървъра
- Докладвай нарушителите във форума или дискорд групата
- Организирай събори в #meetings (Discord групата)
- Прави мнения във форума и викай приятели, забавлявай се
Но вярвам, че си избрал правилната фирма и след време може да получиш шанс за изява, но на този етап не мисля, че си го заслужил. 
Поздрави,
D!xiklo.Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 25, 2020 4:31 pm
]]>