.Английския горе долу го владея и мисля ,че ще се справя. Добре се държа с хората и даже помагам на хората и на новите играчи които влизат в сървъра със каквото мога помагам адекватен съм наясно съм с нещата бих се радвал да стана част от екипа и да помагам със каквото мога докладвам за независимо ква глупост е станала помагам викам мои фр-та да играят в сървъра имам доста познати хора и добри постоянно викам по едно време сървъра спадаше на надолу нямаше почти активност от играчи ,но давам всичко от себе си да помагам на хората и на новите играчи които влизат в сървъра в CS 1.6 имам много сървъри Zombie plague,Jailbreak.Bhop,Deatrun,Respawn и още много ,но повечето взех да се занимавам със МТА правил съм сървъри в Мта Roleplay,Руски сървъри съм имал и още много с гта 5 се занимавам и там правя доста сървъри Roleplay и още други.Но повечето както споменах се занимавам с МТА. И бих искал да стана част от екипа наясно съм с нещата както казах и ще се справя независимо какви задължения които имам към мен.Моята оценка която бих дал за английския 8/10 там някъде. и мисля , че ще бъда полезен.
Поздрави,uNdeRconTroL.Statistics: Posted by uNdeRconTroL. — Thu Apr 23, 2020 8:37 pm
]]>