Кандидатурата не ти е по образеца, но ще я уважа, тъй като текста ти съдържа най-важните въпроси.
Относно теб, беше наказван преди време и много се двоумя относно теб, друг минус са годините ти. Искам да се докажеш, организирай конвои/събори в Дискорд групата, пиши във форума, прави мнения, бъди активен в сървъра, помагай на хората и викай приятели.
За момента не виждам голямо желание от теб, беше банван преди време доколкото помня, затова коригирай минусите и не се отказвай. Пуснал си кандидатура за доста труден пост, на който се доверявам трудно, затова ме опровергай и дай всичко от себе си.
Все пак, готов съм да ти дам шанс, стига да се докажеш и да съм сигурен, че заслужаваш шанс за изява. Годините в тази верига не са от значение, важно е мисленето и действията.
През това време, прегледай и ТАЗИ, ТАЗИ и ТАЗИ тема.
Пожелавам ти успех,
D!xiklo.Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Apr 22, 2020 10:56 am
]]>