Statistics: Posted by Dixiklo. — Thu Apr 23, 2020 8:17 am
Statistics: Posted by Al3rtGG — Wed Apr 22, 2020 11:11 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Apr 22, 2020 8:50 am
Statistics: Posted by Al3rtGG — Tue Apr 21, 2020 5:57 pm