Здравей,
Беше изгонен от Медиците, затова относно теб имам едно наум, не виждам коренна промяна в държанието ти, не виждам и желанието. Ти не си автора на "есето", ако мога така да го нарека. Беше наказван преди време и мисля, че още е прекалено прясно.
Моят съвет към теб е да се докажеш както в сървъра, така и във форума и в Discord сървъра. Тоест, изгради си репутация навсякъде, направи повечко мнения във форума, докажи ни, че заслужаваш поста и ще получиш шанс. Но това ще стане единствено когато се постараеш повече и покажеш, че си се променил. Затова сега съм склонен да ти отхвърля кандидатурата, но не се отказвай! Дай всичко от себе си.
Нова кандидатура можеш да пуснеш след 20 дни, през това време помисли върху думите ми и направи нужното, което съм написал по-горе.
Кандидатурата е ОТХВЪРЛЕНА! Пожелавам ти приятни моменти в DIXIKLO-Servers!
Поздрави,
D!xiklo.Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 18, 2020 5:29 pm
]]>