Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?- да прочел съм и дори ще прочета отново
Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли?-приемам все пак това е да си отговорност
Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?-мога да шофирам добре, но не съм много добър в стрелянетоStatistics: Posted by THEzefirFREAK — Fri Apr 17, 2020 4:52 pm
]]>