За мое голямо съжаление знам, че това че съм бил банван ще има влияние върху вашия избор, но според мен важни са настоящите ми действия, защото тогава ми беще за урок и още тога
ва взех решението, че след седмица/две ще опитам да бъда част от екипа ви и ще си оправя държанието за напред. До колкото знам броя на чат-контролърите е малък и нови попълнения в екипа биха били полезни както на вас така и на сървъра. Моето лично мнение е, че ако загърбим предишните ми провинения за които гарантирам, че няма да се повторят бих ви бил полезен понеж в съм момента съм доста редовен и мога да следя за нередности както през деня, така и през ноща понеже играя до късно!:) Попринцип съм спокоен и търпелив човек колкото и странно да ви звучи поради причината за която съм бил банван, но в моя защита мога да кажа, че тогава беше момент на ярост и бях силно предизвикан . Имам добри комуникативни умения и смея да кажа, че нивото ми на английски език по десетобалната система е 8.5/10. Колкото и да ми се иска есето да е по-обстойно и изчерпателно мисля, че това е което мога да ви предложа и да напиша. Оттук нататък решението е изцяло ваше !
Лек ден от мен! 
Statistics: Posted by bojko — Mon Apr 13, 2020 11:05 am
]]>