[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id DIXI-ServersBulgaria2019-11-23T21:04:25+03:00https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/132019-11-23T21:04:25+03:002019-11-23T21:04:25+03:00https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=13&p=13#p13
If anyone wants to translate it, use Google Translator. If anybody has time and It's good in English, he can translate it and set it to me as a PM. I will give him a winning.
Тяхната работа е да дърпат изоставени лични ППС (просто се опитвате да влезете в колата и ако ви изпише, че е на даден човек, то е лична) до някакъв паркинг наблизо или до нашият хангар, но след като го издърпате трябва да пишете в дадената тема с доказателство и откупът от хангара е 4000$, плаща се с командата "/give nick 4000". Също така, могат да се изпълняват заявки за теглене на лични коли от едно място до друго, а цената за това е 2000$. Всеки работник ще има свой TowTruck и може да бъде паркиран само в базата, на паркинги или пред къщата Ви. Ако бъдете одобрени, вие ще бъдете тествани от мен или от шефа на фракцията и ще ви бъде обяснено всичко нужно, за да започнете работата. - Работното време Ви е от 12:00 до 16:00 и през това време вие сте длъжни да карате вашето фирмено превозно средство. Разбира се, можете да работите и извън работно време. След като свърши работното Ви време вие можете да си вземете колата или да започнете да работите като Паяк, тираджия, продавач на коли или каквото си поискате.
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Nov 23, 2019 8:04 pm