Преди известно време беше баннат заради тролване и стреляне на /beach до колкото помня, но не беше сам, а бяхте групичка. Мога да ти препоръчам да не се събираш с играчи нарушители на правилата, а винаги да имаш едно наум какво може да се случи. Когато правиш нещо, мисли за последствията.
Тази кандидатура е отхвърлена, препоръчвам ти да се докажеш, да си активен във форума, дискорда, сървъра, организирай събори в #meetings ченъла и като цяло издигни се в очите на екипа. Нова кандидатура можеш да пуснеш след 30 дни.
Не се притеснявай, не си приет за чат помощник, но си Медик и вярвам, че можеш да се издигнеш, стига да го искаш и да се стараеш.
Също така, вдигни си активността ако искаш да постигнеш нещо във веригата.
Пожелавам ти приятни моменти в DIXIKLO-Servers.
Поздрави,
D!xiklo.Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 11, 2020 2:17 pm
]]>