[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2025-04-23T00:32:14+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/1243 2025-04-23T00:32:14+03:00 2025-04-23T00:32:14+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1243&p=8668#p8668 <![CDATA[Re: Кандидатура за Super Moderator - s7an1slav0v]]> Благодарим ти за кандидатурата и за желанието да станеш част от екипа като Супер Модератор.
Оценяваме мотивацията ти и желанието да допринасяш за развитието на общността!

На този етап обаче, секторът за Супер Модератори е запълнен, поради което не можем да приемем нови членове в него.
Искам да знаеш, че не е нужно да подаваш нова кандидатура за тази позиция в бъдеще – ако се освободи място,
ще те имаме предвид като първи желаещ.

Благодарим ти още веднъж за интереса и ентусиазма. Продължавай да бъдеш активен – това винаги прави добро впечатление и е от значение.

Поздрави,
DS World

Statistics: Posted by FoX — Wed Apr 23, 2025 12:32 am


]]>
2025-03-05T22:32:04+03:00 2025-03-05T22:32:04+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1243&p=8608#p8608 <![CDATA[Кандидатура за Super Moderator - s7an1slav0v]]> 2. Вашият ник в сървъра? - s7an1slav0v
3. На колко години сте? - 17
4. За коя длъжност кандидатствате и защо? - Кандидатствам за длъжността супер модератор в МТА сървъра, защото вярвам, че моят опит и умения в модерацията ще помогнат за създаването на безопасна и приятна игрова среда. Имам добри комуникационни умения и способност да разрешавам конфликти, което ми позволява да осигуря справедливо и позитивно преживяване за всички играчи. Стремя се да бъда активен и отговорен в подкрепата на общността, като помагам за спазването на правилата и насърчавам уважението между потребителите.

Моят интерес към позицията на супер модератор произтича от “дългогодишния” ми опит от другите позиции през тези 4 години. Натрупал съм ценен опит в различни аспекти на модерацията – от решаване на конфликти до следене за спазването на правилата и насърчаване на позитивно поведение сред играчите. Разбирам колко е важно за една игрова общност да има отговорни и обективни модератори, които да могат бързо и справедливо да се справят с всякакви ситуации.

Благодаря за вниманието 8-)

5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН? - август месец правя 4 години! Имам 1600+ часове изиграни.
6. Имате ли предишен опит (посочете къде)? - Бил съм Пътна помощ, чат контрол, а в момента съм Полицай и Модератор във вашият сървър!
7. Дискорд/Имейл за връзка? - s7an1slavov
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? - 5/10

Statistics: Posted by s7an1slav0v — Wed Mar 05, 2025 9:32 pm


]]>