[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2025-01-27T09:17:26+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/1210 2025-01-27T09:17:26+03:00 2025-01-27T09:17:26+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1210&p=8467#p8467 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]>
Можеш да качиш нова кандидатура след 30 дни, за да се издигнеш малко повече в сървъра и да придобиеш опит

Statistics: Posted by s7an1slav0v — Mon Jan 27, 2025 8:17 am


]]>
2025-01-22T02:31:06+03:00 2025-01-22T02:31:06+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1210&p=8447#p8447 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]>
Основната причина поради която давам мнение под кандидатура е обяснението ти защо искаш да станеш полицай. Вместо да се фокусираш върху това как би допринесъл за реда по пътищата и сървъра като част от полицията, твоето обяснение е насочено към личното ти желание да научиш правилата и да научиш хората да карат адекватно.
Първо, за да си полицай трябва да ЗНАЕШ правилата и да ги спазваш.
Второ, ти не се кандидатираш за инструктор, че да учиш хората да карат адекватно.

Това обяснение ти убива шансовете да те приемат. Не давам глас от мен, оставям останалите от екипа и фракцията да гласуват.

Приятна игра в DIXIKLO-Servers

Statistics: Posted by FoX — Wed Jan 22, 2025 1:31 am


]]>
2025-01-21T20:23:58+03:00 2025-01-21T20:23:58+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1210&p=8443#p8443 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай]]> 2.Вашият ник в сървъра? - ArabadjiewXx
3.На колко години сте? - Почти 17
4.За коя длъжност кандидатствате и защо? - Кандидаствам за полицай защото искам да науча правилата,да се развивам в играта и да уча хората да карат адекватно!
5.От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН?- Играя от почти 2 години,мога да отделям по 5 или 6 часа на ден в сървъра
6.Имате ли предишен опит (посочете къде)? -Не нямам предишен опит
7.Дискорд/Имейл за връзка? - Дискорд:Ted4ka_09
8.Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)- Оценявам мойте умения по английски (7/10)

Statistics: Posted by Albaneca! — Tue Jan 21, 2025 7:23 pm


]]>