Statistics: Posted by Dixiklo. — Wed Apr 08, 2020 6:05 pm
Statistics: Posted by davezawe — Mon Apr 06, 2020 8:04 pm
Statistics: Posted by davezawe — Mon Apr 06, 2020 1:38 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Apr 05, 2020 10:32 pm
Statistics: Posted by davezawe — Sun Apr 05, 2020 8:17 pm