Statistics: Posted by Rendeto — Sat Apr 04, 2020 7:18 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 04, 2020 5:59 pm
Statistics: Posted by Rendeto — Sat Apr 04, 2020 12:40 am