[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2024-10-30T20:43:22+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/1167 2024-10-30T20:43:22+03:00 2024-10-30T20:43:22+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1167&p=8141#p8141 <![CDATA[Re: кандидатура за полицай]]> dixiklo-servers. ОТХВЪРЛЕН

Ако искаш някой ден да станеш част от екипа изпълни следните съвети.
  • докладвай за нарушители в сървъра
  • организирай евенти, събори, конвои..
  • бъди активен във форума и дискорд сървъра
  • и най-важното - спазвай правилата


приятна игра в dixiklo-servers

Statistics: Posted by EkSx — Wed Oct 30, 2024 7:43 pm


]]>
2024-10-14T13:08:23+03:00 2024-10-14T13:08:23+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1167&p=8013#p8013 <![CDATA[Re: кандидатура за полицай]]> Здравей Живко,

Всеки колега те знае и ще каже, че винаги когато те видим на пътя ти нарушаваш правилата дали било скорост, дали знак стоп, дали червен светофар, всеки път когато те видим и те спираме. Не мисля, че човек който не кара по правилата би трябвало да бъде полицай.
От мен имаш ПРОТИВ!

Statistics: Posted by FoX — Mon Oct 14, 2024 1:08 pm


]]>
2024-10-06T22:15:30+03:00 2024-10-06T22:15:30+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=1167&p=7962#p7962 <![CDATA[[OTХВЪРЛЕН]кандидатура за полицай]]>
1. Как се казвате? ЖИВКО
2. Ник в игра? jivkokolev
3. На колко сте години? 14
4. Защо искате да станете полицай ? - Искам да стана полицай за да мога да освоя оменията в бягства да се научат на праваила и да са по спокойни на пътищата
5. От колко време играете в сървъра и колко време можете да отделяте НА ДЕН? - 3-5 часа
6. Били ли сте някъде полицай? - да
7. Дискорд/Стийм за връзка? - ivan_mafiata (Discord)
8. Как бихте оценили своите английски умения по десетобалната система (1/10)? 5/10

Statistics: Posted by jivko_kolev — Sun Oct 06, 2024 10:15 pm


]]>