Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Apr 05, 2020 10:15 am
Statistics: Posted by bebedark1 — Sun Apr 05, 2020 9:12 am
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 04, 2020 6:00 pm
Обещавам,че ще си поправя пропуските. И не мисля, че всичко ще ми бъде сипано на поразия.Ще докажа, че заслужавам поста си.Ако получиш шанса трябва да поправиш всички свои пропуски. Не мисли, че всичко ще ти бъде сипано на поразия. Тази кандидатура ще постои известно време, докато докажеш, че заслужаваш поста. Преди малко беше баннат, внимавай много!
Statistics: Posted by bebedark1 — Fri Apr 03, 2020 6:11 pm
Statistics: Posted by Dixiklo. — Fri Apr 03, 2020 4:59 pm
Statistics: Posted by bebedark1 — Fri Apr 03, 2020 3:47 pm