Statistics: Posted by scroller — Tue Mar 31, 2020 10:30 pm
Statistics: Posted by TRASH 新 ドラゴン — Mon Mar 30, 2020 5:24 pm
Statistics: Posted by bebedark1 — Mon Mar 30, 2020 2:12 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Mar 30, 2020 9:23 am
Statistics: Posted by bebedark1 — Sun Mar 29, 2020 9:26 pm