Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Apr 04, 2020 5:51 pm
Statistics: Posted by TRASH 新 ドラゴン — Mon Mar 30, 2020 5:21 pm
Statistics: Posted by RightEye — Mon Mar 30, 2020 3:46 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Mar 29, 2020 5:14 pm
Statistics: Posted by RightEye — Sun Mar 29, 2020 4:36 pm