[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $forum_id
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $mode
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/feed/controller/feed.php on line 319: compact(): Undefined variable $topic_id
DIXI-Servers Bulgaria 2020-03-31T09:08:22+03:00 https://dixiklo-servers.com:80/forum/app.php/feed/topic/103 2020-03-31T09:08:22+03:00 2020-03-31T09:08:22+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=103&p=286#p286 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]>
Тази кандидатура не е приета.

Statistics: Posted by Dixiklo. — Tue Mar 31, 2020 9:08 am


]]>
2020-03-30T15:43:36+03:00 2020-03-30T15:18:47+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=103&p=277#p277 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]> 2.Да прочел съм и съм запознат с темата
3.Да приемам
4.Да имам много добри шофьорски умения също така и мога да боравя със хладно и огнеострелно оръжие


Казвам се Васил Петров Григоров.На 14 години съм.Живея в село Маноле.Искам да стана полицай защото се натъквам на много нарушения точно когато няма полицаи в града.Мога да взема града в мой ръце и да поправя непоправено.Гарантирам ви на 100 процента че няма да злопоутребявам с правата си,добър съм с английския език и смятам че ще се спрява на тестовете ако стигна до там

Statistics: Posted by kradeca13 — Mon Mar 30, 2020 3:18 pm


]]>
2020-03-29T14:20:36+03:00 2020-03-29T14:20:36+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=103&p=259#p259 <![CDATA[Re: Кандидатура за полицай]]>
  • Имаш ли добри комуникативни умения?
    • Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?
    • Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли?
    • Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?

    При злоупотребяване може да се стигне и до ПЕРМАНЕНТЕН бан.
    Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
    Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
    ...
    И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)

    Statistics: Posted by Dixiklo. — Sun Mar 29, 2020 2:20 pm


    ]]>
    2020-03-29T00:39:44+03:00 2020-03-29T00:39:44+03:00 https://dixiklo-servers.com/forum/viewtopic.php?t=103&p=258#p258 <![CDATA[[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай]]> 2.Ника в сървъра ми е NeonCannon.
    3.на 14 годишна вързаст съм.
    4.Искам да стана полицай защото гледам че когато съм в сървъра няма полицаи и тогавав стават гафове.Няколко пъти се е случвало това но несъм могъл да го заснемя.
    5.Играя в сървъра от 55 часа.
    6.Бил съм полицай няколко пъти и ми е интересна професията.
    7.Дискорда ми е Kradeca11#5281
    8.Oценявам се за 7.5

    Statistics: Posted by kradeca13 — Sat Mar 28, 2020 11:39 pm


    ]]>