Statistics: Posted by Dixiklo. — Mon Mar 30, 2020 12:52 pm
Statistics: Posted by Veliko — Sun Mar 29, 2020 2:29 pm
Statistics: Posted by Maxi1671 — Sat Mar 28, 2020 9:18 pm
Statistics: Posted by Maxi1671 — Sat Mar 28, 2020 6:30 pm
И ще те помоля да не копираш моите аргументи.Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
Statistics: Posted by Dixiklo. — Sat Mar 28, 2020 5:30 pm
Statistics: Posted by Maxi1671 — Sat Mar 28, 2020 3:38 pm