:ОБЩИ ПРАВИЛА:
1) Моля, бъдете приятелски настроени и имайте приятно поведение помежду си.
2) Не обиждайте никого, или можете да получите наказание от gag до ban.
3) Не спам за nemesis, survivor, items или ammo packs. Можете да получите gag за това.
4) Не рекламирайте за нищо, особено за други сървъри, или можете да получите наказание от gag до ban.
5) Не се поддавайте на религиозни беседи, това е строго забранено.
6) Ако намерите хакер, уведомете администратора в администраторския чат чрез u @ вместо да се обиждате
7) Не използвайте ник на други играчи, особено на VIP играчи и ADMIN.
8) Не спорете с играчи или администратори за нищо. Ако смятате, че администраторите не работят правилно или имате някакви оплаквания срещу тях, отидете на форума viewtopic.php? F = 16 & t = 4.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------------------------
: ПРАВИЛА НА ИГРАТА:
1) Не използвайте / хвърляйте заразна бомба върху 1 човек, това ще бъде наказано със slay
2) Не лети, когато си последен човек, скрий се някъде или ще бъдете slay-нати!
3) Не се крийте, когато сте зомбито, нападайте хората или ще бъдете slay-нати.
4) Не rejoin-вайте отново в нито един рунд, иначе ще бъдете slay-нати!
5) Ако сте nemesis, не се крийте или ще бъдете slay-нати!Statistics: Posted by TRASH 新 ドラゴン — Thu Jul 30, 2020 12:05 am
]]>