[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-RightEye

Here we will move the declined applications.
User avatar
RightEye
Member
Forum rank: Member
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай-RightEye

Post by RightEye »

КАНДИДАТУРА ЗА ПОЛИЦАЙ ОТ RightEye

1.Казвам се Борислав Бориславов Танев.
2.Ника в сървъра ми е RightEye.
3.Аз съм на 13 годишна вързаст.
4.Искам да стана полицай защото гледам че когато съм в сървъра няма полицаи и тогава стават много нередни неща.Аз съм често в сървъра и като цяло съм доста активен (в дискорд , GTA и др.)
5.Играя в сървъра от 36 часа.
6.Бил съм полицай няколко пъти в други сървъри и в други игри,главно защото ми е интересна професията.
7.Дискорда ми е RightEye#0246
8.Oценявам се за 7.25
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?
  • Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?
  • Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли?
  • Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?

При злоупотребяване може да се стигне и до ПЕРМАНЕНТЕН бан.
Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
Поставям ти условие, минимум 60 думи, но колкото повече, толкова по-добре!
Image
User avatar
RightEye
Member
Forum rank: Member
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by RightEye »

1.Имаш ли добри комуникативни умения?-Да, и то на добър тон.
2.Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?-Да още преди да пусна кандидатура.
3.Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли? - Приемам всички зададени условия.
4.Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?-Да.



Аз се казвам Борислав Бориславов Танев и съм на 13 години от град Варна. Искам да стана полицай, защото аз играя често, а не винаги има полицай на линия и точно тогава стават пълните глучости(убиване, кражби, глитчвания и др.),знам какво правят и кои го правят главно , за това смятам да се оглеждам повече когато те са на линия , също често се организират конвой / мото събори , които почти никога не се пазят от полицай / админ ,затова аз ще ходя често да пазя да не се пререждат , килват или обиждат . Гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен,точен и активен в сървъра,но не само ( Дискорд, и други социални мрежи където ако има оплакване мога да отида и да проверя и следователно да направя нужните санкции на нарушителя по наложените от Ownera-dixi правила и глоби ). Ако спра някой с превишена скорост , ще се представя на лицето което седи зад волана и ще му поискам да се представи , както на него , така и на пътниците в МПС-то , ако започне да ме обижда като полицай или гражданин , ще го предупредя 1-2 пъти и ако продължава ще го отведа в затвора за 10-15 минути . Наясно съм със правилата, правата и задълженията ми като полицай и играч в сървъра,както и на другите играчи. Няма да злоупотребям с правата си,защото глобата и затвора няма да се отрази добре на мнението на owner-а към мен.Добър съм в английския и смятам, че ще се справя с хората които грийфят ,глитчват,килват или др.Наясно съм на кои зони са забранени за стреляне / убиване.Мои главни проблеми са-бъгави бутони(някой път на клавиатурата ми като цъкна някой бутон , той продължава да пише ,въпреки че не го държа) , (рядко,но все пак ) губене на интернет връзка,но въпреки това аз мисля ,че ще се справя и ще разбирам доста добре с моите колеги ( дали с по-нисък , същия или по-висок ранг от моя в Полицията ) и с всеки друг играч от сървъра .
Надявам се да ме приемете , а аз обещавам да докажа ,че не на празно съм избран за поста !
Last edited by RightEye on Mon Mar 30, 2020 8:10 pm, edited 6 times in total.
User avatar
TRASH 新 ドラゴン
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by TRASH 新 ドラゴン »

мисля че ще се отнесе сериозно със работата си така че може да го пробваме
аз съм ЗА
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by Dixiklo. DRIFT »

Напиши едно добро и изчерпателно есе и ще говорим.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by Dixiklo. DRIFT »

Имаш 3 дни да се подготвиш за изпита. През това време бъди сигурен, че си прегледал темите за полицията, включително правилата и листа с глобите. Когато решиш се свържи с мен или @scroller.

Поздрави,
D!xiklo.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай-RightEye

Post by Dixiklo. DRIFT »

Изпитът не е взет, следователно кандидатурата е отхвърлена.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”