[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Here we will move the declined applications.
User avatar
Denkata
Member
Forum rank: Member
Posts: 4
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by Denkata »

Здравейте, аз се казвам Денис Димитров Лалев и съм на дванадесет години. Nickname-ът ми в MTA сървъра е #ff0101Denkata. Аз искам да стана полицай, защото мисля, че съм достатъчно активен за този пост, запознат съм с темата и гарантирам за доброто си държание и за това, че няма да злоупотребя с властта и няма да се правя на повече от другите. ГАРАНТИРАМ, че ще се отзовавам винаги, когато някой ме приканва да отида до него!!! Ще наблюдавам зорко какво се случва и ще патрулирам равномерно. Също имам много идеи за подобряване на полицейският екип, като една от тези идеи е да патрулират по двама полицаи и нормата на работната седмица да е поне 15 часа. За нормата мисля така, понеже иначе няма много активни полицаи, които да могат да изпълняват ПЪРВАТА идея, а и защото така има много често неактивни полицаи (с това имам впредвид, че няма полицаи, които да играят сутрин, когато стават, така да се изразя ''шмекериите''). Също имам идея за подобряването на наблюдението, за да няма толкова много тролващи и чийтващи играчи на така наречения spawn, и други места от сорта на /air (Летището в САН ФИЕРО) /lva (Летището в ЛАЗ ВЕНТУРАС) и т.н., като на всички места на които има телепорт, може да се сложи Greenzone. Също искам да стана полицай, защото има много хора, които чийтват дрифт сутрин, когато няма никой в сървъра. Не съм пуснал тази кандидатура заради правата или парите, а за да съм полезен на сървъра и за да има повече ред в него!!! Виждал съм хора, които влизат в текстурите на хангарите на летището в Сан Фиеро и чийтват!!! Също искам да добавя, че винаги когато става нещо нередно около мен, аз докладвам в discord сървъра. Играя в сървъра от месец и малко (122 часа приблизително). Никога не съм бил полицай, медик, модератор или админ в друг сървър, но смятам, че винаги има първи път. Дискордът ми за връзка е Denkata#8115. По десетобалната скала аз оценявам английският си на 7/10. Оценявам го така, понеже не мисля, че не владея езика перфектно, но за годините си госпожата ми по АЕ ми е казвала, че се справям доста добре! Аз като цяло съм много добър в езиците, заради което имам и толкова добра, дипломатична и грамотна писмена комуникация и доста дипломатична устна комуникация (така наречения диалог). Имам пропуски като познания на картата, но обещавам, че ще компенсирам тези пропуски! Мога да шофирам и да стрелям горе-долу добре, като мога да се подобря!

Благодаря за отделеното внимание, надявам се да не е било напразно и се извинявам, ако е имало правописни грешки!
User avatar
bojko
Member
Forum rank: Member
Posts: 9
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by bojko »

Лично аз никога не съм те хващал да правиш глупости и ми правиш добро впечатление понеже си редовен и наистина винаги докладваш ако има проблеми. Аз съм ЗА!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by Dixiklo. DRIFT »

Кандидатурата не ти е по образеца, но ще я уважа, тъй като текста ти съдържа най-важните въпроси.

Относно теб, беше наказван преди време и много се двоумя относно теб, друг минус са годините ти. Искам да се докажеш, организирай конвои/събори в Дискорд групата, пиши във форума, прави мнения, бъди активен в сървъра, помагай на хората и викай приятели.

За момента не виждам голямо желание от теб, беше банван преди време доколкото помня, затова коригирай минусите и не се отказвай. Пуснал си кандидатура за доста труден пост, на който се доверявам трудно, затова ме опровергай и дай всичко от себе си.
Все пак, готов съм да ти дам шанс, стига да се докажеш и да съм сигурен, че заслужаваш шанс за изява. Годините в тази верига не са от значение, важно е мисленето и действията.

През това време, прегледай и ТАЗИ, ТАЗИ и ТАЗИ тема.


Пожелавам ти успех,
D!xiklo.
Image
User avatar
rendakapower
Member
Forum rank: Member
Posts: 2
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by rendakapower »

Не мисля че ще се справиш! В ранна възраст си и до скоро беше нарушител! Опитай като чистач на коли! Против от мен. :lol: :P
User avatar
eroBG
Administrator
Forum rank: Administrator
Posts: 273
Has thanked: 22 times
Been thanked: 31 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by eroBG »

Здравей,
Благодаря ти за кандидатурата.В началото доста нарушаваше правилата, но се поправи и започна да ми харесваш.Обаче в последно време започна да репортваш за нищо (примерно, че прозореца на колата му отворен :lol: ) почна да се държиш надменно. Да вярно, че трябва да репортваш, но чак пък толкоз!
Пробвай след месец два!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай в МТА сървъра - Denkata

Post by Dixiklo. DRIFT »

Не мисля, че в скоро време ще имаш шанс за полицай. Пробвай след 2 седмици като Медик или чистач, но си поправи държанието и се вслушай в съветите ми по-горе.

< ОТХВЪРЛЕН >
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”