[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Чат-Контрол !

Here we will move the declined applications.

Moderators: Moderator MTA, SuperModerator MTA

User avatar
bojko
Member
Forum rank: Member
Posts: 9
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by bojko »

1. Как се казвате-Божидар.
2. На колко сте години-15.
3. От къде сте-Търговище.
4. Защо искате да станете Chat Control?-Понеже забелязвам, че доста често има нарушители и няма кой да ги мютне поради причината, че няма много чат-контролъри.
5. Колко изиграни часа имате в сървъра?-Приблизително 140 не съм напълно сигурен в момента.
6. Ник в сървъра-bojko.
7. Осъзнавате ли, че при злоупотреба с правата си ще има ОГРОМНИ санкции и приемате ли ги-Да осъзнавам, че ще имам много големи задължения и ако наруша правомощията си ще понеса дадените санкции.
8. Дискорд за връзка-bojko#2560. Също така осъзнавам, че това че съм бил банван ще има не малко влияние върху решението ви, но според мен в момента съм достатъчно сериозен и отговорен да заема тази позиция! От както ме баннахте(преди горе-долу 2 седмици) нямам други провинения ! :) Лек ден !
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1816
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ако искаш да се замисля относно кандидатурата ти гледай да се постараеш да напишеш едно смислено и добро есе, колкото повече думи, толкова по-добре. Да кажем, че за твоите години 400 думи може и да са ОК, но напишеш ли повече ще е от твоя полза.
Също така, направи си репутация и във форума, пиши в offtopic темите или организирай събори в сървъра, или общо взето покажи, че искаш да помогнеш и не си за правата. В момента не виждам голямо желание да си в екипа.
Image
User avatar
eroBG
Administrator
Forum rank: Administrator
Posts: 273
Has thanked: 22 times
Been thanked: 31 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by eroBG »

Забелязах, че си оправи държанието в сървъра.Също виждам, че често влизаш. Но както каза dixi напиши нещо с по-дълго с което да можеш да ни убедиш.
User avatar
bojko
Member
Forum rank: Member
Posts: 9
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by bojko »

Казвам се Божидар Николов на 15 години съм от град Търговище. Играя в сървъра от доста време(140) часа и съм решил, че ще спра с простотиите и ще помагам на сървъра с каквото и както мога! Главната причина която ме накара да бъда чат-контролър е, че искам да помогна понеже повечето време което прекарвам в сървъра няма чат-контролър и има много псувни и спам съответно в чата, а няма кой да го предотврати. Смятам, че бих ви бил полезен, но разбира се това не аз, а вие го решавате. Напоследък държанието ми е добро и нямам провинения за разлика от преди месец когато бях нов и нямах особенно добро държание за което съжалявам. Искам главно да стана чат-контролър не заради ролята в дискорд/правата, а за едно по-добро прекарано време в сървъра за играчите без псувни и спам ! :) За мое голямо съжаление знам, че това че съм бил банван ще има влияние върху вашия избор, но според мен важни са настоящите ми действия, защото тогава ми беще за урок и още тога
ва взех решението, че след седмица/две ще опитам да бъда част от екипа ви и ще си оправя държанието за напред. До колкото знам броя на чат-контролърите е малък и нови попълнения в екипа биха били полезни както на вас така и на сървъра. Моето лично мнение е, че ако загърбим предишните ми провинения за които гарантирам, че няма да се повторят бих ви бил полезен понеж в съм момента съм доста редовен и мога да следя за нередности както през деня, така и през ноща понеже играя до късно!:) Попринцип съм спокоен и търпелив човек колкото и странно да ви звучи поради причината за която съм бил банван, но в моя защита мога да кажа, че тогава беше момент на ярост и бях силно предизвикан . Имам добри комуникативни умения и смея да кажа, че нивото ми на английски език по десетобалната система е 8.5/10. Колкото и да ми се иска есето да е по-обстойно и изчерпателно мисля, че това е което мога да ви предложа и да напиша. Оттук нататък решението е изцяло ваше ! :) Лек ден от мен! :)
User avatar
TRASH 新 ドラゴン
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by TRASH 新 ドラゴン »

като цяло през повечето време е дрожелюбен човек не се закача със останалите и не съм го хващал на върши глупости в мое присъствие така че може да му се даде шанс
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1816
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by Dixiklo. DRIFT »

Единственото нещо, което ме спира да ти дам права е, че имаш лошо минало и си бил банван за лошо държание. Поради тази причина ще получиш шанс да се докажеш като полицай, а ако се справиш ще бъдеш добавен и като чат помощник.

Искам да дадеш всичко от себе си и при нарушения ще има строги санкции и дисциплинарно уволнение. Тази тема я заключвам.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Apr 23, 2020 8:32 am, edited 1 time in total.
Reason: Тестът за полицай е преминат.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1816
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Чат-Контрол !

Post by Dixiklo. DRIFT »

Играчът вече не е в полицията, ще има нулева активност, а тази кандидатура е отхвърлена.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”