[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Медик-Hitman

Here we will move the declined applications.
User avatar
bebedark1
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за Медик-Hitman

Post by bebedark1 »

1.Здравейте,казвам се Янимир Добромиров Патраманов на четеринадесет (14) години съм и съм от град Варна.Живея във Варна от както съм се родил.

2.Името ми в играта е #8ff00ffHitman.Кръстил съм се така,защото много ми харесва Hitman като актьор и като филм.Всичко започна докато гледах клипчета на ROS , който беше снимал точно на Hitman играта много ми хареса и си я купих.Tова което ме впечатлява в самият герой,че не показва никаква емоция,затова реших да се казвам така.

4.Иксам да стана медик предимно,защото съм доста често в сървъра и се оказва,че в повечето случеи няма медик на линия.Разбирам на ясно защо е така и затова искам да стана медик,за да има повече активност в работата,която вършат и да се опитам през цялото време да има медик на смяна.Сериозен съм и може да разчитате на мен.

5.В server-а играя от 72 часа.

6.Дискорда ми е Hitman#8631.

7.Оценявам английският си 70-80%.Защото съм в паралелка с усилено изучаване на английски език и за сега вадя доста добри оценки и съм напреднал много с английсия.

8.Запознат съм с правилата на server-а и то много добре.

9.Запознат съм напълно с тези неща.
Благодаря за вниманието предварително!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ако получиш шанса трябва да поправиш всички свои пропуски. Не мисли, че всичко ще ти бъде сипано на поразия. Тази кандидатура ще постои известно време, докато докажеш, че заслужаваш поста. Преди малко беше баннат, внимавай много! ;)
Image
User avatar
bebedark1
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by bebedark1 »

Dixiklo. wrote: Fri Apr 03, 2020 4:59 pm Ако получиш шанса трябва да поправиш всички свои пропуски. Не мисли, че всичко ще ти бъде сипано на поразия. Тази кандидатура ще постои известно време, докато докажеш, че заслужаваш поста. Преди малко беше баннат, внимавай много! ;)
Обещавам,че ще си поправя пропуските. И не мисля, че всичко ще ми бъде сипано на поразия.Ще докажа, че заслужавам поста си.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Fri Apr 03, 2020 6:19 pm, edited 1 time in total.
Reason: Нямаш право да пишеш по кандидатурата си, освен ако не ти е зададен въпрос!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?

Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
От теб очаквам доста голямо есе, тъй като си една идея по-голям от другите и трябва да докажеш, че си и по-справедлив и заслужаваш поста!
Image
User avatar
bebedark1
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by bebedark1 »

Kaзвам се Янимир Добромиров Патраманов и съм на четеринадесет години (14) и съм от град Варна.Искам да стана медик,защото през времето в което съм в сървъра няма медици а аз съм доста време (часове) в сървъра.Много хора се оплакват че няма медици на смяна и аз съшо се оплаквам,защото вчера на 4.04.2020 от 9-6 нямаше нито един медик все трябваше да си рескам героя и не само аз.Искам да стана медик и да стегна останалите на си вършат работота.Под стегна имам предвид по всяко време да има по-един медик минимум.Гарантирам за себе си,че ще съм сериозен и ще се опитам да бъда максимално време в сървъра,в рамките наоколо 5-6 часа.Гарантирам, че няма да злоупотребявам с правата си, като медик.Забелязъл съм,че много често има медици но са AFK,това от мен не го очаквайте нито едим път не съм бил AFK за повече от 2мин. имам ли работа за вършене ще я върша докато мога.Това може да очаквате от мен: активност,сериозност,добри комуникативни умения,добър подход с хората и нямам предразсъдици!!!Оценявам английският си (7-8/10) и съм напълно готов да стана медик!Обещавам,че ако стана медик ще стегна останалите да си вършат работата.

Имам доста добти комуникативни умения!
И съм запознат с темата! (вече 10-пъти съм я прочел)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ще ти бъде даден шанс, но бъди сигурен, че ако не си вършиш работата коректно ще бъдеш премахнат с глоба и добавен в черният списък. :)

Свържи се с мен за теста.
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Sun Apr 05, 2020 2:25 pm, edited 1 time in total.
Reason: Изпит 1 не е взет, утре има право на още един.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Медик-Hitman

Post by Dixiklo. DRIFT »

Играчът не успя да вземе изпита от първи път, няма и да получи втори шанс, заради лошото си държание.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”