[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай

Here we will move the declined applications.
User avatar
bebedark1
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Bulgaria

[ОТХВЪРЛЕН]Кандидатура за полицай

Post by bebedark1 »

1.Казвам се Янимир Добромиров Патраманов!
2.Ника в сървъра ми е Hitman!
3.Аз съм на 14-десет годишна възраст!
4.Искам да стана полицай,защото още от малък обичам да играя като такъв,и най-вече искам ако стана полицай да вкарам ред и справедливост на хората,които не спазват закона!
5.Играл съм в сървъра 30 часа!
6.Бил съм полицай и имам опит в това,главно искам да стана полицай,защото тази професия е много отговорна.
7.Дискорда ми е bebedark#8631
8.Оценявам се за 7.2
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Mon Mar 30, 2020 9:22 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?
  • Прочел ли си и запознат ли си с ТАЗИ тема?
  • Ако злоупотребиш с правата си ще получиш глоба 15 000 000$, както и бан от сървъра за 1 седмица. Приемаш ли?
  • Можеш ли да шофираш добре и да стреляш?

При злоупотребяване може да се стигне и до ПЕРМАНЕНТЕН бан.
Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана полицай, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
Ще ти поставя условие, минимално 120 думи, но колкото повече, толкова по-добре.
Image
User avatar
bebedark1
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай

Post by bebedark1 »

1-Да имам добри комуникативни умения,търпелив съм и имам здрави нерви!
2-Да запознат съм обстойно с темата!
3-Приемам!
4-Да мога да шофирам добре и да стрекям!

Казвам се Янимир Добромиров Патраманов.На 14 години съм.Искам да стана полицай,защото още от малък обичам да се правя на полицай и да хващам престъпниците.Искам да помагам на гражданите в беда,защотот съм виждал безпомощни хора,които нямат белезници или пистолет или тийзър с които да се зашитят.Иксам да няма хора които са тормозен,да няма хора които нарушават закона.защото едни правила са измислени за да се спазват и да има мир, ако тези правила бъдат нарушени и гражданите виждат че няма кой да ги спре те се страхуват.Затова искам да стана полицай да закрилям хората в този град и да накажа тези,които не спазват законите,да няма страх в очите на хората.Това за мен е дълга на един полицай.Наричам го дълг защото това не е работа за всеки не си стоиш пред компютъра или разнасяш храни.Животите на хората зависят от теб.Затова искам да стана полицай! За тази професия не ти трябва само да стреляш с пистолет,трябва ти психика,контрол над себе си и най вече сърце.Всеки ден се чудиш пред какво да се изправиш дали ще е обир на магазин престрелка или убийство.Най-трудният момент не е да видиш как човека умира в ръцетети или катастрофирва и умира на място трудният момент идва когато трябва да кажеш новината на семейството на човека който си видял как умира.Психиката теябва да е железна защото ти си казваш този човек умря заради мен можех да го спася,но не успях в ето този момент трябва да си кажеш вината не е моя не мога да променя съдбата.А контрола над себе си е защото примерно спирам един човек,който е минал с превишена скорост и аз му казвам Добър ден аз съм ..... моля документи за проверка,но той откаже и започне да се прави на интересен започва да те обижда теб като полицай и изцяло полицията че сте били корумпирани.В тази ситуаци ти трябва контрол над себе си.На всеки му се е случвало да има лош ден и да не издържа вече затова ти нито се заяждаш нито се правиш на важен с това че си полицай,ако той продължи тогава вече можеш да му даедш глоба или каквото смяташ за добре.Tова беше един пример за работота на полицай.Иначе работата в сървъра като полицай е да следя дали се спазват правилата.Ако не се мога да му възложа глоба (ticket).Мога да го вкарам в затвора.Работното ми време е от 9 до 21часа ако някой ме блъска нарочно мога да го заключа за 10-15мин. трябва да следя да не се правят непозволени дрифтове.Работя цяла седмица (7 дни).
Last edited by bebedark1 on Mon Mar 30, 2020 3:37 pm, edited 2 times in total.
User avatar
TRASH 新 ドラゴン
VIP
Forum rank: VIP
Posts: 28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай

Post by TRASH 新 ドラゴン »

добър е не прави ядове може да го тестваме и него
ЗА съм
User avatar
scroller
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Sweden

Re: Кандидатура за полицай

Post by scroller »

Добър Вечер!В кандидатурата ти си вложил лична основания, които мен лично разсмяха докато ги четох.Това не е филм, който може да вложиш лична емоция, която според мен е леко преувеличена, защото това не е филм, който си гледал: "Под Прикритие , От местопрестаплението Маями ".Имаш също така доста несвързани изречение в самата ти кандидатура и доста изпуснати пунктуационни грешки.Гласувам с Против на твоята кандидатура, защото също, когато бях днес в сървъра се държеше някак си надменно.

-[12:55:37] [CHAT] Hitman: malko ne sum dobur s marematikata i zatova
-[10:23:25] [CHAT] Hitman: trash waroni se speshno
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1814
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за полицай

Post by Dixiklo. DRIFT »

Не се отказвай, опитай отново след известно време. Отхвърлен.
Image
Locked Locked

Return to “Отхвърлени кандидатури”