[ПРИЕТ]Кандидатура за админ! (BHOP)

Here we will move the approved applications.
User avatar
ANXIETY
Member
Forum rank: Member
Posts: 15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Bulgaria

[ПРИЕТ]Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by ANXIETY »

1) Петко (anxiety)
2) 14
3) Русе
4) За да спомогна за развитието на сървъра и да го пазя от нарушители.
5) Бил съм админ в малки jailbreak server-ри.
6) buttierfliesh#1827
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Apr 30, 2020 11:10 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Както по традиция, мисля и теб да те помъча да напишеш едно есе, минимум 300 думи защо искаш да бъдеш админ, да разкажеш за себе си и с какво ще си полезен.

Best regards,
dixiklo.
Image
User avatar
ANXIETY
Member
Forum rank: Member
Posts: 15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by ANXIETY »

Казвам се Петко на 14 от град Русе. Играя counter-strike 1.6 от 8 години, но си направих пауза 2019 до 2020, защото ми беше омръзнало само cs и тъкмо си бях взел новият компютър. В началото на 2020 отново започнах да играя 1.6, но вече бях много по-адекватен и не се карах с другите играчи.
Искам да бъда админ, защото твоят server е единствения bhop server, в който играя и искам да помогна, с каквото мога за развитието на server-а. Бил съм админ в малки jailbreak server-и и мисля, че ще съм от полза на екипа и на хората, които играят в server-а. Забелязах, че когато няма админ в server-а всеки си прави каквото си поиска затова ака съм админ ще се пробвам да държа чата в добро състояние. Разбирам се добре с хората и ще мога да помагам на нови играчи.
sader's make me sad
Server Admin
Forum rank: Server Admin
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by sader's make me sad »

ANXIETY wrote: Thu Apr 30, 2020 9:53 pm Казвам се Петко на 14 от град Русе. Играя counter-strike 1.6 от 8 години, но си направих пауза 2019 до 2020, защото ми беше омръзнало само cs и тъкмо си бях взел новият компютър. В началото на 2020 отново започнах да играя 1.6, но вече бях много по-адекватен и не се карах с другите играчи.
Искам да бъда админ, защото твоят server е единствения bhop server, в който играя и искам да помогна, с каквото мога за развитието на server-а. Бил съм админ в малки jailbreak server-и и мисля, че ще съм от полза на екипа и на хората, които играят в server-а. Забелязах, че когато няма админ в server-а всеки си прави каквото си поиска затова ака съм админ ще се пробвам да държа чата в добро състояние. Разбирам се добре с хората и ще мога да помагам на нови играчи.

Първо - здравей и добре дошъл аз съм Bunny по разпознаваем като sader's make me sad искам да те попитам как като си бил админ в Jail ще си от полза на екипа спрямо този вид сървър като двата нямат нищо общо

Второ - как забеляза че като няма админи всеки си прави каквото иска смисъл какво има да прави двама души да се псуват щото не се харесват ли ? То тва го има на всякъде дори и в присъствието на админ минъслта ми е такава че в този вид мод няма кой знае какво за нарушение освен нецензурен език няма блокване като в хнс няма нарушаване на някви по стриктни правила и т.н.

Трето - Не ми прави хубаво впечатление когато малки деца в случая си дете не те обиждам си изтискват от пръстите някви неща който са чули само и само да станат админи с годините съм се нагледал на доста такива и съм ги намразил да не кажа лоша дума ... Какво искам да кажа с истискване от пръстите мммм в първа и втора точка съм ти казал някой неща няма да навлизам в подробности

Четвърто - Как решаваш че на 1 ден във форума даже по малко защото си пуснал тема на същия от регистрирането ти хората ще имат изградено мнение над теб понеже то е общо в сървър и форум според теб нали всеки ш каже ооо той влиза и веднага иска да е админ без да се е постарал с 2 думи да каже така и така нов съм нали цъкам си в сървъра харесва ми не съм се регистрирал защото така и така смисъл направи си адекватно оправдание поне за да няма излишно питане тоз защо и как така от нищото ще иска това и това

Пето - Аз съм един от най лошите админи в по известните вериги и разчитам че след като си дам гласа за някого той ще е спазил поне 2 от тези неща които искам и няма да е админ само за да пише в зелено може би не съм и аз човека който да ти каза ЗА/Против НО аз съм приет понеже тази верига още не беше сформирана когато аз бях поканен да бъда админ (защото знам че ще се пита ти как си админ и т.н.) та да прекратим циганийките от сега обяснявам точно и ясно кое как седи

Край на романа - Не съм аз човека който да те съди но предвид факта че си пуснал тема написана по този начин клоня към Против късмет с кандидатурата и не взимай мнението ми под внимание нека дикси първо ми даде правото да говоря и след това ще давам За или Против :)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ще ти дам няколко съвета:
  • Влез в Discord групата ни и следи за новини, събития и т.н и се дръж в течение, присъствай на мероприятия.
    Линк: https://discordapp.com/invite/S7TsXTV
  • Направи мнения във форума
  • Издигни се не само в сървърите, ами във форума и дискорд групата. Бъди активен и редовен!
  • Докладвай нарушители, помагай на играчите и админите
Бъни е админ още от 2017 когато сървъра беше в SlackServ и е професионален играч, който е отделил време, за да ти даде съвети и да ти обясни твоята ситуация.

Кандидатурата ти ще остане за известно време, докато не решим дали заслужаваш шанса или не. Пожелавам ти успех и не се отказвай!
Image
User avatar
LeD ZepPeliN
Member
Forum rank: Member
Posts: 1
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by LeD ZepPeliN »

здравейте
1.иван
2.nik LeD ZepPeliN
3.години 19
4.За да спомогна за развитието на сървъра и да го пазя от нарушители
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Tue May 05, 2020 1:44 pm, edited 1 time in total.
Reason: Кандидатура се пуска в нова тема, спазвайки образеца!
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за админ! (BHOP)

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ще ти се даде шанс. Одобрен.
Image
Locked Locked

Return to “Одобрени кандидатури”