[ПРИЕТ]Кандидатура за Medic - GoodBoys

Here we will move the approved applications.
User avatar
GoodBoys
Member
Forum rank: Member
Posts: 10
Bulgaria

[ПРИЕТ]Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by GoodBoys »

1. Здравей, аз се казвам Илия Пламенов Топчиев на шестнадесет (16) Години. от Град София, тук живея от 11 Години. преди това съм живял във Плевен, 5 Години. още от малък искам да стана Лекар като гледам разни клипчета в интернет те ме карат да се мотивирам и да давам повече от себе си от колкото да взимам.


2.моето име във играта е #000000Good#FF0000BoYs
Мойто, име в играта идва от това че като бях по малък и бях постоянно покрай Баба ми и по край Дядо. ми и постоянно ме хвалеха че съм добър че съм умен и учителите и учителките ме хвалеха че съм най доброто момче и казваха на другите деца да се учат от мен и тн..

4.аз искам да стана Медик, за да подпомогна с нещо в този прекрасен сървър защото Вуйчо, ми е Лекар и му се възхищавам на това което прави той лекува болните застава до тях във всеки един спешен случай също така да помогна на хората във нужда защото още от малък харесвам тази професия обещавам да бъда сериозен и също така обещавам че няма да съжеляваш и мисля че съм на пълно отговорен и ще се справя прочел съм стриктно нещата по тази тема и усилено вярвам че ще се справя вярвам във себе си и мисля че ще успея.

5.аз играя от 121 часа и се възхищавам на сървъра прекрасен е усмихвам се на макс забавляваме се това е най важното.

6.моят дискорд-GoodBoYs #3397

7.аз оценявам моят Английски език горе-долу 50-60% и мисля че със сигурност ще успея каквото и да ми коства това вярвам в себе си.

8.напълно съм запознат с нещата Да/Не (Да)

9.на пълно съм запознат със тези неща Да/Не (Да)


Благодаря!
Last edited by GoodBoys on Fri Mar 27, 2020 2:34 pm, edited 5 times in total.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Аз искам да кандидатсвам за Медик

Post by Dixiklo. DRIFT »

Здравей, благодаря ти за кандидатурата. Отговори ми на следните въпроси:
  • Имаш ли добри комуникативни умения?

Също така, искам и да напишеш текст в свободен тип, в който разказваш за себе си и за това с какво ще помогнеш. Примерно:
Dixiklo. wrote:Аз се казвам X и съм на X години от град X. Искам да стана медик, защото ... и гарантирам за себе си, че ще бъда максимално сериозен. Няма да злоупотребя с правата си, добър съм в английския и смятам, че ще се справя.
...
И ще те помоля да не копираш моите аргументи. :)
От теб очаквам доста голямо есе, тъй като си една идея по-голям от другите и трябва да докажеш, че си и по-справедлив и заслужаваш поста!
Image
User avatar
Shad0lSecret
Member
Forum rank: Member
Posts: 23
Has thanked: 2 times
Bulgaria

Re: Аз искам да кандидатсвам за Медик

Post by Shad0lSecret »

Мисля че си сериозен,активен,не тролваш,и че се разбираш с другите играчи и за според мен ще се справиш! Такаче аз съм за! Пожелавам ти късмет на теста! Но да знаеш че трябва да се откажеж от обиди заяждане и така нататък.
User avatar
Veliko
Member
Forum rank: Member
Posts: 19
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Аз искам да кандидатсвам за Медик

Post by Veliko »

Щом си много добър играч ...значи и ще си много добър медик ...Дано преминеш теста!!!
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Thu Mar 26, 2020 4:22 pm, edited 1 time in total.
Reason: Има право на тест само ако бъде приет.
User avatar
Veliko
Member
Forum rank: Member
Posts: 19
Been thanked: 1 time
Bulgaria

Re: Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by Veliko »

!!По добро от това есе не съм чувал и не съм виждал!!!
Ти със сигурност ще си добър медик!
Last edited by Dixiklo. DRIFT on Fri Mar 27, 2020 3:51 pm, edited 2 times in total.
Reason: Сериозен ли си? +1 Предупреждение за бъмпване на темата :)
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by Dixiklo. DRIFT »

Честно казано, прекали с "филмите". Очаквам мнения от компетентен по темата.
Image
User avatar
scroller
Member
Forum rank: Member
Posts: 6
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Sweden

Re: Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by scroller »

Здравей , когато пускаш кандидатура е необходимо да уведомиш целия свят, че искаш да станеш "лекар" и приканваш своите "приятели","познати" от сървъра да пишат колко си "добър".Мисля ,че ако бяхте написали по едно справедливо мнение ,а не да си даваш цялата автобиография ,която имаш, защото за нас няма значение дали си от София или Долни Богров.Хората, които са извън София са доста интелигентни в някои отношения ,но да.Причината, за да ти дам Против е ,защото си накарал малките ти приятели да те възгласят като "Бог" във форума.
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by Dixiklo. DRIFT »

Ще ти бъде даден един-единствен шанс, от който искам да се възползваш максимално. Приготви се за тест и се свържи с мен.
Image
User avatar
Dixiklo. DRIFT
Big Boss
Forum rank: Big Boss
Posts: 1813
Location: зад волана

Gender: Male / Мъж

Has thanked: 136 times
Been thanked: 95 times
Bulgaria

Re: Кандидатура за Medic - GoodBoys

Post by Dixiklo. DRIFT »

Тестът е преминат.
Image
Locked Locked

Return to “Одобрени кандидатури”